Heategevuslikud golfipallid kogusid ligi 4000 eurot!

Carolin Illenzeeri Fond, Niitvälja golfikeskus ja Eesti Kaitsevägi viisid eile, 13. septembril juba kuuendat korda läbi golfivõistluse “President Cup”. Päev kulmineerus heategevuslike golfipallide sajuga ning esmakordselt tabas kopterist alla visatud golfipall ka auku, mis tagas palli omanikule kopteriga lennu Niitvälja kohal.

Loe lisaks

Pühapäeval sajab, golfipalle!

Carolin Illenzeeri Fond, Niitvälja golfikeskus ja Eesti Kaitsevägi korraldavad pühapäeval, 13. septembril juba kuuendat korda golfivõistlust “President Cup”. Heategevusliku golfivõistlusega kogutakse raha fondi laste haridustee ja huvitegevuse toetuseks. Võistlus kulmineerub Grete Paia kontserdi, golfipallide saju ja helikopteri lennuga.
Loe lisaks

Heategevuslikud golfipallid Niitväljal

13. septembril toimub juba kuuendat korda koostöös Niitvälja golfikeskuse ja Eesti Kaitseväega golfivõistlus President Cupi, mille kaudu kogutakse raha Carolin Illenzeeri Fondi lastele, et toetada nende haridusteed ja huvitegevust.
Loe lisaks

Näitus “Maalid Malist” ootab kolmapäeval heategevuslikule oksjonile

Karl-Erik Talveti näituse “Maalid Malist” heategevuslik oksjon toimub 12. augustil kell 16.00 Vabaduse galeriis. Oksjonil saadud tulu läheb Carolin Illenzeeri Fondile teenistuses langenud või raskelt vigastada saanud kaitseväelaste laste haridustee ja huvitegevuse toetuseks. Oksjoni viib läbi muusik ja saatejuht Jüri Pootsman.
Loe lisaks

Karl-Erik Talveti näitus “Maalid Malist” avamine

Olete väga oodatud Karl-Erik Talveti näituse “Maalid Malist” avamisele Vabaduse galeriis reedel, 24. juulil kell 16.

Näitus on avatud 24. VII – 12. VIII 2020.

Näituse viimasel päeval, 12. augustil toimub näitusel oksjon ning saadav tulu läheb Carolin Illenzeeri Fondile, kes toetab Eesti Kaitseväe teenistuses langenud või raskelt vigastada saanud kaitseväelaste laste haridusteed.

Loe lisaks

Arhiiv