Carolin Illenzeeri Fondi 14. sünnipäeval koguti meie laste haridustee toetuseks 4434 eurot.*

Uudised

Kommenteeri

Pärnu Rannahotellis 28. detsembril peetud sünnipäevapeol annetasid külalised kokku 2000 eurot, kohapeal peetud heategevuslik oksjon tõi  juurde 1000 eurot ning lisa koguti ka heategevuslike meenete müügiga.

Carolin Illenzeeri Fondi lugu sai alguse 27. detsembril 2005, kui kristliku maailmavaatega ohvitseride sõpruskond otsustas, et veendumused ja väärtushinnangud peaksid lisaks sõnadele väljenduma ka tegudes ning võeti eesmärgiks aidata lapsi nende haridusteel. Sõpruskond oli väike, mistõttu esialgu otsustati toetus suunata ühele lapsele, aastasele Carolinile, kelle isa Arre langes missioonil Iraagi Vabadus. Aja möödudes mõte arenes ja otsustati toetada ka teiste, Eesti Kaitseväe teenistusülesannete täitmisel langenud kaitseväelaste või raskelt vigastatud relvavendade laste haridusteed.

Sihtasutus Carolin Illenzeeri Fond asutati 2011. aastal, mil asuti toetama kõiki Eesti Kaitseväe teenistuses langenud või raskelt viga saanud kaitseväelaste laste haridusteed.

Sünnipäevale olid kutsutud ka pered, kelle laste haridusteed fond toetab. Missioonil viga saanud Urmas Aid ütles: “See pole ainult tänuüritus vaid sellisel sündmusel on palju sügavamaid seoseid minu enda, minu laste ja minu abikaasa Marje jaoks.”

SA Carolin Illenzeeri Fond asutajateks on MTÜ Eesti NATO Ühing, MTÜ Reservohvitseride Kogu ja MTÜ OSMTH (kristlikke ohvitsere ühendav organisatsioon).

Erlend Štaub pildigaleriid sündmusest saab näha SIIT:

Kanal2 kokkuvõtet Reporteris saab näha SIIT.

Pärnu Postimehe lugu sünnipäevast saab näha SIIT.

Ardo Kaljuvee kokkuvõtvat videot saate näha SIIT:

*summa uuendatud seisuga 16.jaanuar.


Lisa kommentaar

Email again: