Galerii: Heategevusliku kontserdi „Laulud sõdurile" salvestusel osalesid peaminister, kaitseminister ja kaitseväe juhataja

Uudised

Kommenteeri

Oma kohalolekuga austasid sündmust Eesti Vabariigi peaminister Kaja Kallas abikaasa Arvo Hallikuga, kaitseminister Kalle Laanet, Kaitseväe juhataja kindral-leitnant Martin Herem. 

Teisipäeval, 8. juunil toimus heategevusliku kontserdi „Laulud sõdurile” salvestus Mereväe Miinisadamas. Laval olid Eesti parimad muusikud ning kontserti külastasid peaminister, kaitseminister ja Kaitseväe juhataja. Publikuni jõuab kontsert 22. juuni õhtul Kanal 2 ja Postimehe veebi vahendusel.

Üleeile toimunud ja 22. juunil eetris oleva heategevusliku kontserdiga „Laulud sõdurile” kogub Carolin Illenzeeri Fond raha raskelt vigastatud või teenistuses langenud kaitseväelaste laste haridustee ning huvitegevuse toetamiseks. Oma kohalolekuga austasid sündmust Eesti Vabariigi peaminister Kaja Kallas abikaasa Arvo Hallikuga, kaitseminister Kalle Laanet, Kaitseväe juhataja kindralleitnant Martin Herem. Kontserti said nautida ajateenijad vahipataljonist, mereväest ning liitlassõdurid.

Eesti mehed ja naised seisavad kaitseväe ridades meie riigi ja liitlaste eest. Meie tänuvõlg neile on hoolt kanda, et teenistuses vigastatud või langenud kaitseväelaste lapsed tunneksid ühiskonna tuge,” märkis peaminister Kaja Kallas.

Carolin Illenzeeri Fondi korraldatav heategevuslik kontsert toimus esmakordselt aastal 2012 ning käesoleva aasta kontserdiga tähistati selle südamliku ettevõtmise 10. toimumiskorda. Kontserdil olid laval Eesti parimad muusikud — Tanel Padar, Liisi Koikson, Marko Matvere, Jüri Pootsmann, Elina Born, Toomas Uibo, Eleryn Tiit ja Kéa. Kümnendat korda osales sündmusel ka Kaitseväe orkester, dirigent oli Teet Raik. Esitamisele tulid nii lauljate enda lood kui ka palad meie laiast muusikavaramust. Õhtujuhid olid Eesti Noorsooteatri näitleja Kaisa Selde ja muusik René Puura. Kontserdi lavastas Alo Puustak. Miinisadamasse ehitatud lavale lisas eripära Mereväe staabi- ja toetuslaev Vambola. Kontserdist „Laulud sõdurile” saab osa 22. juuni õhtul kell 20.00 Kanal 2-s ja online-ülekandena Postimehe veebis, aga annetustelefonid on avatud juba nüüd.

Carolin Illenzeeri Fond on saanud oma nime 2005. aastal välismissioonil Iraagis langenud vanemveebel Arre Illenzeeri tütre Carolini järgi. Toona hakkasid veebel Illenzeeri kaitseväelastest sõbrad perekonda toetama. Välismissioonid jätkusid ja kurbi teateid tuli veel, siis loodi Carolin Illenzeeri Fond aitamaks sarnasesse olukorda sattunud peresid. Fond toetab enda nimistus olevate laste haridusteed ja huvitegevust.

Tutvu kontserdi fotodega SIIN. Fotode autor on Erlend Štaub.

Heategevuslik kontsert „Laulud sõdurile” toimub koostöös Eesti Kaitseväe, Kanal 2-e ja Postimehega. Kontserti toetavad BLRT Grupp, Chemi-Pharm, Graanul Invest, Milworks ja Baltic Workboats.

Oma panuse Carolin Illenzeeri Fondile saab anda helistades aastaringselt avatud annetusnumbritele:

900 6705 – 5 eurot
900 6715 – 15 eurot
900 6735 – 35 eurot

Ja fondi pangakontole:
SA Carolin Illenzeeri Fond
IBAN: EE687700771001314163

 

Lisainfo:
Iti Aavik
+372 53462209
iti@carolinfond.ee
https://www.carolinillenzeerifond.ee/ 

 


Lisa kommentaar

Email again: