Heategevuslik õhtusöök presidendiga toimub 5. juulil

Uudised

Kommenteeri
Meil on hea meel tõdeda, et aprillis viiruse tõttu ära jäänud heategevuslik õhtusöök presidendiga toimub 5. juulil, ajaloomuuseumi kõrval vabas õhus. 
Formaat on tänavu teistsugune kui varem. Aga nagu me teame, siis maailm ongi natuke teistsugune kui varem. Püstitame ajaloo muuseumi kõrvale suure telgi, kuhu katame pidulikud lauad. Juhuks kui Eesti ilm peaks alt vedama ning kraadiklaas näitab väga madalaid temperatuure, siis paneme telki küttekehad, et keegi külmetama ei peaks.  

Muusikalist meeleolu pakub külalistele Tanel Padar ning teisedki tunnustatud artistid. Saateks mängib Kaitseväe Orkester. 

Sündmuse jaoks on spetsiaalselt kokku pandud 3-käiguline menüü, milleks peakokk Rando Volkov on inspiratsiooni saanud Eesti metsadest ja loodusrikkusest põhjala alades. Sobivad veinid on juurde valinud Bestwine sommeljee Juri Brattšik Õhtujuht on Andres Torm.

Toimub ka traditsiooniline heategevuslik kunstioksjon. Müügile tulevad August Künnapuu, Jüri Arraku, Navitrolla, Kadri Alesma ja Jaak Visnapi tööd.


Lisainfo:
Iti Aavik
info@carolinfond.ee
53462209

Lisa kommentaar

Email again: