Heategevusliku kontserdi “Laulud sõdurile” artistid on avalikud

Uudised

Kommenteeri
Getter Jaani, Grete Paia, Jaagup Tuisk, Inger, Karl-Erik Taukar, Siiri Sisask ja Merilin Mälk esinevad kõik teenistuses langenud ja vigastada saanud kaitseväelaste laste toetuseks toimuval heategevuslikul kontserdil „Laulud sõdurile“. Sündmus on Kanal 2 eetris 22. juunil kell 20.00.

Heategevusliku kontserdiga kogutud annetustega toetab Carolin Illenzeeri Fond raskelt vigastatud või teenistuses langenud kaitseväelaste laste haridusteed ning huvitegevust. Kontserdil astuvad üles seitse Eesti armastatud lauljat ning täna avalikustati neli muusikut, kelle lummavaid esitlusi saame nautida 22. juunil kell 20.00 Kanal 2 eetris. Kontserdil esinevad Eurovisioonil Eestit edukalt esindanud laulja Getter Jaani, Eesti Laulul publiku südameid võitnud lauljanna Grete Paia, Superstaari saates kuulsust kogunud laulja Jaagup Tuisk ning Noortebändil ja Eesti Laulul esinenud laulja-laulukirjutaja Inger.

Varasemalt oli juba avalikustatud kolm kontserdil esinevat muusikut, kelleks on armastatud laulja Karl-Erik Taukar, hingestatud laulukirjutaja ja lauljanna Siiri Sisask ning Superstaari saates tuntud lauljatar Merilin Mälk. Muusikuid saadab Eesti Kaitseväe orkestri rockbänd koos puhkpillikvintetiga. Dirigent on Teet Raik. Esitamisele tulevad nii lauljate enda lood kui ka palad meie laiast muusikavaramust.

Fondi patrooni president Kersti Kaljulaidi sõnul näitas praegune koroonakriis, et Eesti inimesed on endiselt helded annetajad, eriti kui see puudutas just praeguse kriisi tõttu kitsikusse sattunud abivajajaid. „Samas ei tohi me tähelepanuta jätta ka neid, kes vajavad meie abi ja toetust nii enne kui pärast kriisi. Heategevuslik kontsert „Laulud sõdurile“ pakub meile kõigile Võidupüha võimaluse anda oma väike panus nende toetuseks, kelle vanemad on Eesti riiki kaitstes langenud või raskelt vigastada saanud,“ ütles riigipea.

Sel aastal juba üheksandat korda toimuv kontsert näeb välja seoses COVID-19 viiruse levikuga tavapärasest erinev. Kui varasemalt on heategevuslik kontsert leidnud aset Võidupüha paraadiga samas linnas, siis sel korral toimub kontsert Tapa kinnises sõjaväelinnakus. Kontserti publikuks on tänavu Tapa sõjaväelinnakus  teenivad Eesti kaitseväelased ja liitlassõdurid. Läbi Kanal 2 ülekande jõuab kontsert “Laulud sõdurile” kõigi eestlaste kodudesse. Kontserdiülekanne Kanal 2s on kättesaadav ka vabalevist.

Carolin Illenzeeri Fond kutsub inimesi üles toetama lapsi helistades fondi annetustelefonidele. Üheksa tegevusaasta jooksul on pered tänu fondi toetustele saanud tuge oma laste ülikooli saatmisel, hobidega tegelemisel ning kooliaasta alguse puhul. Fond on saanud oma nime 2005. aastal välismissioonil Iraagis langenud vanemveebel Arre Illenzeeri türtre Carolini järgi.

Annetustelefonid on avatud juba nüüd numbril 900 6705 annetades 5 eurot, numbril 900 6715 annetades 15 eurot ja numbril 900 6735 annetades 35 eurot.

Heategevuslik kontsert “Laulud sõdurile” toimub koostöös Postimees Grupiga.

Lisainformatsioon:

Iti Aavik

SA Carolin Illenzeeri FondLisa kommentaar

Email again: