Heategevuslikul kontserdil “Laulud sõdurile” esinevad Karl-Erik Taukar, Siiri Sisask ja Merilin Mälk

Uudised

Kommenteeri
Teenistuses langenud ja vigastada saanud kaitseväelaste laste toetuseks loodud Carolin Illenzeeri Fondi heategevuslikul kontserdil „Laulud sõdurile“ esinevad armastatud muusikud Karl-Erik Taukar, Siiri Sisask ja Merilin Mälk. Kõik kontserdi esinejad avalikustatakse 2. juunil. Sündmus on Kanal 2 eetris 22. juunil kell 20.00.
Heategevusliku kontserdiga kogutud annetustega toetab Carolin Illenzeeri Fond raskelt vigastatud või teenistuses langenud kaitseväelaste laste haridusteed ning huvitegevust. Kontserdil astuvad üles seitse Eesti armastatud lauljat ning neid saadab Eesti Kaitseväe orkestri rockbänd koos puhkpillikvintetiga. Dirigent on Teet Raik. Täna avalikustati juba kolm kontserdil esinevat muusikut, kelleks on armastatud laulja Karl-Erik Taukar, hingestatud laulukirjutaja ja lauljanna Siiri Sisask ning Superstaari saates tuntud lauljatar Merilin Mälk. Esitamisele tulevad nii lauljate enda lood kui ka palad meie laiast muusikavaramust. Kõik heategevuslikul kontserdil “Laulud sõdurile” esinevad artistid avalikustatakse 2. juunil.

Sel aastal juba üheksandat korda toimuv kontsert näeb välja seoses COVID-19 viiruse levikuga tavapärasest erinev. Kui varasemalt on heategevuslik kontsert leidnud aset Võidupüha paraadiga samas linnas, siis sel korral toimub kontsert Tapa kinnises sõjaväelinnakus. Kohapealseks publikuks on Kaitseväes aega teenivad teenistujad ja Tapal paiknevad liitlasvägede sõdurid. Läbi Kanal 2 ülekande jõuab kontsert “Laulud sõdurile” kõigi eestlaste kodudesse. Kontserdiülekanne Kanal 2s on kättesaadav ka vabalevist.

Carolin Illenzeeri Fond kutsub inimesi üles toetama lapsi helistades fondi annetustelefonidele. Üheksa tegevusaasta jooksul on pered tänu fondi toetustele saanud tuge oma laste ülikooli saatmisel, hobidega tegelemisel ning kooliaasta alguse puhul. Fond on saanud oma nime 2005. aastal välismissioonil Iraagis langenud vanemveebel Arre Illenzeeri türtre Carolini järgi.

Annetustelefonid on avatud juba nüüd numbril 900 6705 annetades 5 eurot, numbril 900 6715 annetades 15 eurot ja numbril 900 6735 annetades 35 eurot.

Heategevuslik kontsert “Laulud sõdurile” toimub koostöös Postimees Grupiga.

Lisainformatsioon:
Iti Aavik
SA Carolin Illenzeeri Fond
Tegevjuht
+372 53462209
iti@carolinfond.ee

Lisa kommentaar

Email again: